Click to Hide Notification

Kristiana APIE KRISTIANĄ Apie kompaniją

Apie kompaniją

1994 metais Vilniuje, Gedimino pr. atidarytas pirmasis „Kristianos“ salonas. Ta miniatiūrinė krautuvėlė jau tada buvo pirmoji vieta Lietuvoje, kur norintys galėjo įsigyti legendinius kvepalus „Chanel No. 5“ .
 
Nuo to laiko prabėgo beveik 20 metų, mes gerokai užaugome, subrendome ir išgražėjome.
 
Dabartinė „Kristiana“ seniai peržengusi prekybos ribas. Ji tapo milžiniška grožio šalimi, turinčia dešimtis tūkstančių gerbėjų ir savitą filosofiją. Filosofiją, pagrįstą ilgamete patirtimi ir pagarba klientams – tiems, kurie pirmą kartą praveria duris, ir tiems, kurie, kažkada ateidavę su tėvais, jau atsiveda savo vaikus.
 
 
Už veidrodinių „Kristianos“ durų dūzgia tikras bičių avilys – šimtai profesionalų kasdien dirba, kad galėtų jums pateikti tai, kas grožio pasaulyje geriausia, įdomiausia, naujausia ir veiksmingiausia. Turime daugiau nei 60 tūkstančių produktų iš viso pasaulio, todėl kasmet rengiame šimtus mokymų, kad mūsų konsultantės taptų patikimiausiomis Jūsų gidėmis po grožio šalį.
 
 
Siūlome jums daugybę dalykų: nuo dailaus kasdienio muilo iki legendinių kvepalų kolekciniuose buteliukuose, nuo ekologiškų šampūnų iki veiksmingiausių kremų, pagamintų pagal naujausias technologijas, nuo žaismingų krištolo papuošalų iki vardinių laikrodžių, nuo kašmyro drabužių iki elegantiškų porceliano statulėlių.
 
Didžiuojamės galėdami pasiūlyti garsiausių pasaulyje prekės ženklų, tokių kaip „Chanel“, „Givenchy“, „Lancôme“, „Christian Dior“,„Guerlain", „La Prairie“, „Clarins“ ir daugelio kitų – produkciją, nes ji grožio pasaulio „Formulė-1“: galingiausia, greičiausia, inovatyviausia, veiksmingiausia.
 
Kartu džiaugiamės turėdami galimybę supažindinti su nedideliais, bet originaliais gamintojais. Pavyzdžiui, „Rancé“ kažkada sukūrė kvepalus Napoleonui ir jo mylimajai Žozefinai. Creedų šeima parfumerijos meno paslaptis daug metų perduoda palikuonims. Tad jau devynios kartos ištikimos savo stiliui ir gamina nepakartojamus aromatus, kuriuos vertina ir jų gurmanai, ir pasaulinio masto žvaigždės. O štai „Erbario Toscano“ kuria produktus kūnui, sielai ir namams. Jų sudėtyje – tik natūralus levandų ir alyvmedžių aliejai iš Toskanos regiono Italijoje. Tai tarsi antikvarinis „Rolls-Royce“: neskubu, prabangu, unikalu ir užburiama.
 
* * *
 
Ateikite pas mus kaip pas gerus draugus – maloniai praleisti laiko.
Ateikite sužinoti grožio naujienų ar pasimokyti iš tarptautinių makiažo meistrų, išbandyti naujų kvepalų arba pamėginti ryškiai raudonų lūpų dažų, kuriais iki šiol galbūt nedrįsote dažytis. Ateikite pasižvalgyti dovanų rinkinių draugams ir mylimiesiems, juk teikti jas – taip pat smagu, kaip ir netikėtai gauti!
 
Užsukite net jei nežinote, ko tiksliai norite, - mes rasime, kuo pradžiuginti.
Jei dar niekada nebuvote, siūlome pradėti nuo Lietuvos sostinėje Vilniuje, Gedimino pr. 14, įsikūrusios „Kristianos“. Čia po vienu stogu ne tik rasite grožio prekių, bet ir galėsite pasinaudoti kosmetologų, kirpėjų, masažuotojų paslaugomis, užsukti į estetikos chirurgijos kliniką ir mažą jaukią kavinaitę, kur dieviškai skani latės kava.
 
Nepraleiskite progos pasinaudoti „Kristianos lojalumo kortelės“ privilegijomis, kurios teikiamos visose „Kristianos“, „Kosmados“, „Brunello Cucinelli“ parduotuvėse Lietuvoje bei Latvijoje. Nuo kiekvieno pirkinio jums kaupiasi papildoma pinigų suma, už kurią panorėję galėsite įsigyti ką nors nemokamai.
 
Mes tikime tuo, ką darome, nes iš ilgametės patirties žinome, kad kartais tinkamai parinktas makiažas ar įdomus kvapas gali ne tik akivaizdžiai praskaidrinti nuotaiką, bet ir pakeisti likimą.
 
Ir jei abejojate, kad ši burtų lazdelė egzistuoja, užsukite pas mus, kai kitą kartą eisite pro šalį.

 
                                                               Jūsų „Kristiana"
Rūšiuoti
...
Gerai
Filtrai
...
Valyti Gerai