Click to Hide Notification

Kristiana Prekių ženklai BALENCIAGA
BALENCIAGA
BALENCIAGA
BALENCIAGA
Apie BALENCIAGA
„Balenciaga“ – vieni seniausių aukštosios mados namų, įkurti ispanų dizainerio Cristobalio Balenciagos dar 1914 metais. C. Balenciaga buvo aukščiausio lygio kūrėjas. Juo žavėjosi ir jį gerbė kiti garsieji dizaineriai: Christianas Dioras, Gabrielle Chanel, Hubertas de Givenchy, Emanuelis Ungaro.
C. Balenciagai būdingas elegancijos pojūtis ir siekis išgryninti tobulybę dizaineriams neretai ir šiandien yra kelrodė žvaigždė. C. Balenciaga, naudodamas ypač prabangius audinius ir griežtą kirpimo principą, kūrė tikrus meno kūrinius. Jis nebijojo naudoti spalvingų audinių, jo drabužiai buvo drąsūs, net akiplėšiški, gundantys, bet neprovokuojantys. Dizaineris visuomet rinkdavosi ir rekomenduodavo eleganciją ir niekada nepamiršdavo nė menkiausios detalės, nes jam viskas buvo labai svarbu.
Pirmieji „Balenciaga“ kvepalai moterims pasirodė 1964 metais. Apie aromato „Balenciaga Paris“ kūrimą Nicolas Ghesquiere’as pasakojo: „Tai buvo laisvė kurti trokštamą moters idealą nesuteikiant jai konkretaus įvaizdžio, išbaigto stiliaus.“ Žibučių ekstraktas lemia kvepalų „Balenciaga Paris“ lengvumą ir švelnumą, o paslaptingasis „Flora Botanica aromatas sukuria magišką gėlių kompoziciją.
Filtrai Valyti filtrą
Pasiūlymai

BALENCIAGA

Nėra prekių atitinkančių pasirinkimą.

Rūšiuoti
...
Gerai
Filtrai
...
Valyti Gerai