Click to Hide Notification

Kristiana Prekių ženklai BLUMARINE
BLUMARINE
BLUMARINE
BLUMARINE
Apie BLUMARINE
Anna Molinari ir jos vyras Gianpolo Tarabini 1977 metais pristatė savo naują prekės ženklą „Blumarine“. Ši idėja buvo labai puikiai įgyvendinta ir jau 1980 metais „Blumarine“ prekės ženklas sėkmingai debiutavo mados pristatyme Modit Milane. Vardas ”Blumarine” buvo pasirinktas dėl jų abiejų aistros mėlynai spalvai ir jūrai.
„Blumarine“ priklauso „Blufin“ grupei ir yra vienas iš prestižiškiausių grupės prekės ženklų bei vienas žinomiausių Italijoje ir svetur. „Blumarine“ prekės ženklas yra puikiai žinomas tarp pačių žymiausių Italijos mados ženklų ir visada buvo atpažįstamas stilius, kuris ir lėmė vis didėjančią „Blumarine“ sėkmę.
 
„Blumarine“ stilius: moteriškas, romantiškas ir jausmingas buvo toks nuo pat pradžių iki dabar. Augimas ir sėkmė rinkoje vyko tuo pat metu kaip ir prekės ženklo vystymosi eiga. Šiam augimui taip pat padėjo ir tai, kad buvo kuriami ir visokiausi aksesuarai, kurie būdavo nepaprastai svarbus priedas kolekcijos įvaizdžio kūrime.
„Blumarine“ stilius išliko žinomas kaip moteriškas, unikalus ir romantiškas. Išskirtiniai „Blumarine“ moters bruožai: jos romantiškumas, ypatingas jausmingumas ir nesenstanti jos rūbų stiliaus elegancija. Šie bruožai niekada nesikeitė – romantiškumas yra dalis „Blumarine“ DNR, taip pat kaip ir moteriškumas bei jausmingumas. Tai matmuo, kuris tuo pačiu metu yra ir išsvajotas, ir iš dalies linksmas.
Filtrai Valyti filtrą
Pasiūlymai

BLUMARINE

Nėra prekių atitinkančių pasirinkimą.

Rūšiuoti
...
Gerai
Filtrai
...
Valyti Gerai