Click to Hide Notification

Kristiana Prekių ženklai HERBORIST
HERBORIST
HERBORIST
HERBORIST
Apie HERBORIST
Daugiau nei prieš 20 metų atsirado kinų tradicine medicina paremtų priemonių, tobulai priderintų visų tipų odai, nuraminančių streso kamuojamą odą bei išlaikančių natūralų ir harmoningą moters grožį. Kinijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje nepaprastos sėkmės sulaukusių kompanijos „Herborist“ priemonių jau galima rasti ir Lietuvoje.

„Herborist“ paslaptis paprasta – jų kremai, kaukės, losjonai, serumai ne tik puoselėja odą, bet ir dovanoja itin asmenišką, labai malonų rūpinimosi savimi potyrį. Kiekvienas komponentas turi aiškią paskirtį – įveikti vienas ar kitas odos problemas. Tačiau svarbiausia „Herborist“ misija – skleisti sukauptą išmintį ir perteikti ją savo klientėms, suteikiant nepaprastą malonumą kasdien naudoti subalansuotas ir harmoningas odos priežiūros priemones.
 
„Herborist“ meistriškai naudoja tradicinės kinų medicinos žinias kurdama savo puikius produktus: subtiliai derinamos šimtametės tradicijos apie žoleles ir augalus su nuolat tobulėjančiu kosmetikos mokslu. „Herborist“ – visoms moterims, visiems jų poreikiams!
Filtrai Valyti filtrą
Pasiūlymai

HERBORIST

Nėra prekių atitinkančių pasirinkimą.

Rūšiuoti
...
Gerai
Filtrai
...
Valyti Gerai