Click to Hide Notification

Kristiana Prekių ženklai JOHN RICHMOND
JOHN RICHMOND
JOHN RICHMOND
JOHN RICHMOND
Apie JOHN RICHMOND
Vienas prekių ženklo „John Richmond“ įkūrėjų Johnas Richmondas gimė Mančesteryje, vėliau persikėlė į Londoną. Šiame mieste jis 1982 m. baigė Kingstono universitetą. Netrukus po to J. Richmondas sukūrė vardinę drabužių kolekciją ir tapo vienu ryškiausių britų avangardinės mados meistrų. 1995 m. J. Richmondas susisiekė su italų verslininku Saverio Moschillo – prieš dešimtmetį jiedu buvo susipažinę Londone. Jie sutarė dirbti kartu ir įkūrė kompaniją, kuri sulaukė tokio tarptautinio pasisekimo, kokio nė vienas iš jų, dirbdami atskirai, iki tol nebuvo pasiekęs. Neeiliniai gaminiai, didžiulis S. Moschillo salonų tinklas ir abipusė partnerių pagarba bei pasitikėjimas yra pagrindiniai šio prekių ženklo sėkmės veiksniai.
 
„John Richmond“ gaminių įvairovė nuolat didėja. Akinių, apatinių drabužių ir paplūdimio, jaunimo drabužių bei avalynės kolekcijas 2009 m. papildė šiam prekių ženklui duris į grožio pasaulį atvėrę aromatai „John Richmond“ ir „John Richmond for Men“, po jų netrukus pasirodė ypač moteriškas aromatas „Viva Rock“.
2014 m. „John Richmond“ pristato aromatus „Richmond X Woman“ jai ir „Richmond X Man“ jam. Tai modernūs, novatoriški ateities aromatai, sukuriantys avangardinį ir unikalų įspūdį. 
Filtrai Valyti filtrą
Pasiūlymai

JOHN RICHMOND

Nėra prekių atitinkančių pasirinkimą.

Rūšiuoti
...
Gerai
Filtrai
...
Valyti Gerai