Click to Hide Notification

Kristiana Prekių ženklai KEIKO MECHERI
KEIKO MECHERI
KEIKO MECHERI
KEIKO MECHERI
Apie KEIKO MECHERI
Keiko Mecheri, viena iš „Les Perfumes Keiko Mecheri” įkūrėjų, jau daugiau nei dešimtmetį yra tikra nišinės ir kūrybinės parfumerijos varomoji jėga, kokybiškų ir meniškų kvepalu vizionierė. Keiko Mecheri, kartu su lojalių parfumerių ratu iš Graso, jau daugiau nei dešimt metų tyrinėja kvapnius derinius, kurie virsta išskirtiniais kvepalais. Kultiniais kvepalais tapę Loukhoum, įkvėpti Topkapi rūmų prabangos, sulaukė pasaulinio pripažinimo ir įvertinimo.
 
Keiko Mecheri kompozicijos yra tarsi kvapiniai pasakojimai ir apčiuopiami vertimai, perteikiantys prisiminimus, metaforas, audinius, tolimus kraštus ir skirtingų kultūrų sandūras. Keiko Mecheri kuria kompozicijas iš aukščiausios kokybės ingredientų ir laikosi principo „Kurdama kvepalus, aš klausau savo intuicijos balso, tačiau mano kvepalai visada turi kvepėti skaniai ir būti lengvai dėvimi”.
 
Keiko Mecheri gimė ir užaugo Atamyje, Japonijoje. Nuo pat ankstyvo amžiaus išryškėjo talentas tapybai ir muzikai, Keiko Mecheri tapė ir grojo pianinu. Vėliau studijavo menus Kalifornijos universitete, Los Andžele, kur ir prasidėjo jos kelionė po kvapnius aštuntosios meno šakos – parfumerijos – kelius. Šiuo metu Keiko Mecheri dirba savo studijoje Beverli Hilse, Kalifornijoje, kartu su vyru ir verslo partneriu Kamel Mecheri, augina du sūnus.
 
Filtrai Valyti filtrą
Pasiūlymai
Kategorija
Kam
Kaina

KEIKO MECHERI

Rodyti:
Rūšiuoti:
Purškiamas kvapusis vanduo
Tik
KEIKO MECHERI
Purškiamas kvapusis vanduo
149.00 € 119.20 €
Purškiamas kvapusis vanduo
Tik
KEIKO MECHERI
Sanguine
Purškiamas kvapusis vanduo
Talpa75ml
149.00 € 119.20 €
Rūšiuoti
...
Gerai
Filtrai
...
Valyti Gerai